Rzymskokatolicka Parafia św. Maksymiliana Marii Kolbego w Józefowie Św. Maksymilianie módl się za nami!

Rzymskokatolicka Parafia św. Maksymiliana Marii Kolbego w Józefowie. Św Maksymilianie - módl się za nami! Patron parafii św. Maksymilian Maria Kolbe. Duszpasterstwo rodzin i małżeństw. Dla przygotowujących się w roku 20172018. Sakrament namaszczenia chorych i duszpasterstwo chorych. Konferencje św. Maksymiliana. Św Maksymilian pokazał, jak być miłosiernym. Maryja jest dla nas Matką Miłosierdzia. Niech ufa dusza wszelka w Męce Pana. Msze św. i nabożeństwa. Msze Święte w dni powszednie. Tel 48 22 718 30 84.

OVERVIEW

This site parafiablota.pl presently has an average traffic classification of zero (the smaller the more users). We have audited twenty pages within the website parafiablota.pl and found zero websites associating themselves with parafiablota.pl. There are one public network sites retained by parafiablota.pl.

PARAFIABLOTA.PL RANKINGS

This site parafiablota.pl is seeing variant quantities of traffic for the duration of the year.
Traffic for parafiablota.pl

Traffic ranking (by month) for parafiablota.pl

Traffic ranking by day of the week for parafiablota.pl

WHAT DOES PARAFIABLOTA.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafiablota.pl Mobile Screenshot of parafiablota.pl Tablet Screenshot of parafiablota.pl

PARAFIABLOTA.PL HOST

We diagnosed that a single root page on parafiablota.pl took one thousand two hundred and three milliseconds to download. Our web crawlers could not observe a SSL certificate, so in conclusion our web crawlers consider this site not secure.
94.152.156.158

I discovered that this domain is utilizing the Apache operating system.

TITLE

DESCRIPTION

CONTENT

This site has the following in the homepage, "Maksymiliana Marii Kolbego w Józefowie." Our analyzers noticed that the web page also stated " Św Maksymilianie - módl się za nami! Patron parafii św." The Website also stated " Dla przygotowujących się w roku 20172018. Sakrament namaszczenia chorych i duszpasterstwo chorych. Św Maksymilian pokazał, jak być miłosiernym. Maryja jest dla nas Matką Miłosierdzia. Niech ufa dusza wszelka w Męce Pana. Msze Święte w dni powszednie. Tel 48 22 718 30 84."

VIEW MORE WEB SITES

Strona główna Parafia Bobola

Ogólna Intencja Modlitewna na Kwiecień 2018. Poniedziałek, 14 sierpień 2017. Aby odpowiedzialni za idee i sposób zarządzania w gospodarce mieli odwagę odrzucać gospodarkę wykluczającą i by potrafili otwierać nowe drogi. DUCH ŚWIĘTY PRZYNAGLA NAS - List Pasterski Episkopatu Polski na Niedzielę Miłosierdzia 2018. Poniedziałek, 02 kwiecień 2018. Ogłoszenia - NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO 8. Poniedziałek, 02 kwiecień 2018. Piątek, 30 marzec 2018.

ParafiaBobrek.pl Parafia pw. Przenajświętszej Trójcy w Bobrku

1 2 NIEDZIELA WIELKANOCNA CZYLI BOŻEGO MIŁOSIERDZIA. Dziś w Święto Bożego Miłosierdzia zapraszam na godz. 3 ze Szkoły podstawowej przystąpią do swojej Pierwszej spowiedzi świętej. Czy może być większa radość od tej, którą przeżywamy dzisiaj? Nasz Dom - marzec 2018.

Witaj na stronie startowej

04, zapraszamy na nieszpory daleko stąd. Chcemy je odśpiewać w Rozmierzy, wiosce opodal Strzelec Opolskich. Zapisy w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

Witamy na stronie Rzymskokatolickiej parafii p.w. Macierzyństwa NMP i św. Michała Archanioła w Bolesławiu

Czy po to, aby przerzucić kilka moich stronic, przeczytać pobieżnie na chybił trafił kilka wybranych wersetów, spojrzeć na mnie z bogobojnym drżeniem i odstawić nabożnie na najgórniejszą półkę w księgozbiorze? Czy nigdy już nie będę strażować na twoim nocnym stoliku, czy nigdy nie spocznę na twoim biurku, przy którym pracujesz, albo na twoim stole, na którym krajesz chleb? Więc, po co kupiłeś mnie, człowieku? Więc, po co kupiłeś mnie, człowieku? A potem umarła twoja żona, a ty ugiąłeś się pod nowym ciose.

Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Józefa Oblubieńca NMP, Bolesławów Cmentarz Parafialny - szukaj grobów swoich bliskich.

Alleluja, Jezus Żyje! Z okazji Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego składamy naszym Drogim Parafianom, Gościom. I spokojnych Świąt Zmartwychwstania Pana Jezusa. Niech Chrystus Zmartwychwstały obdarzy was nadzieję na przezwyciężenie wszystkiego co słabe w życiu. Ten, który zwyciężył śmierć zwycięży wszystko. Niech obdarza was nowym życiem, które daje w poranek swojego Zmartwychwstania. WIELKI CZWARTEK- Msza Wieczerzy Pańskiej.